Публічна лекція “Сталий розвиток в умовах війни”

У межах вивчення дисципліни «Менеджмент туристичної діяльності» для студентів групи ТУР-21-1 29 травня 2023 року відбулась публічна лекція на тему «Сталий розвиток в умовах війни». Лектор — Марина Саприкіна експертка зі сталого розвитку, керівниця CSR Ukraine, переможниця Міжнародного конкурсу спікерів «Nordic Business Forum Speaker Contest 2023». Розвиває і впроваджує корпоративну соціальну відповідальність в Україні, виграла міжнародний конкурс спікерів Speaker Contest 2023, який відбувся у Гельсінкі 10 травня, куди подалося понад 200 аплікантів з усього світу. Її промова «Сталий розвиток під час війни», яка є основою проведеної публічної лекції, стала кращою серед п’яти доповідей фіналістів з Голландії, Сингапуру, Швеції та США. Це перша перемога для України та перша перемога жінки за історію конкурсу.

Nordic Business Forum Speaker Contest — це щорічний конкурс спікерів, метою якого є пошук та просування нових талантів, ідей та перспектив, де 2023 року ключовими темами стали інновації, лідерство та сталий розвиток. Готуючи свою промову, керівниця експертної організації з розвитку КСВ в Україні, що понад 15 років спільно з бізнесами та донорами впроваджує сталі КСВ-проєкти для системних змін в Україні, розповіла про надзвичайну стійкість українського бізнесу під час війни.

Під час публічної лекції слухачі почули надихаючі приклади успішного розвитку бізнесу, в тому числі туристичних компаній, в умовах війни завдяки «надзвичайній життєстійкості: професійній та персональній” та «планів безперервності», як змінився перелік стейкхолдерів бізнесу, про соціальну відповідальність українських компаній.

Також Руслана Єрмоличева ознайомила слухачів з лідерською програмою для молоді від Центру «Розвиток КСВ», яка дає можливість студентам реалізовувати інноваційні ідеї для поліпшення українського бізнесу та економіки в умовах війни завдяки розумінню концепції сталого розвитку.