П’ятий екскурсійний тур «Зарваниця – доторкнутись до святинь»

16 листопада відбувся п’ятий екскурсійно-навчальний маршрут 8-го осіннього сезону «Зарваниця – доторкнутись до святинь», організований вільною профспілкою працівників, первинною профспілковою організацією студентів, студентською туристичною агенцією «Подільські мандри», кафедрою міжнародних відносин та туризму, кафедрою основ проектування, студентами спеціальностей «Туризм», «Країнознавство», «Міжнародні відносини» та “Архітектура та містобудування” Хмельницького національного університету.

У програмі екскурсії відвідування: Марійського духовного центру у Зарваниці; єдиного у світі вишитого бісером іконостасу у селі Тютьків; ознайомлення із історико-архітектурними визначними місцями старої частини м. Тернопіль.

Церква Положення ризи Пресвятої Богородиці

Унікальний вишитий бісером іконостас. Загальна площа іконостасу 19 м2. Використано 1,5 млрд бісеринок

Собор Зарваницької Матері Божої зустрів паломників із Хмельницького національного університету

Біля святого джерела