Розширена робоча нарада керівництва Спілки сільського зеленого туризму України

14 червня відбулася розширена робоча нарада керівництва Спілки сільського зеленого туризму України (Володимир Триліс, Ельміра Маслова, Сергій Толстіхін) за участю викладачів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи та кафедри менеджменту та адміністрування, зокрема, Людмила Григорє’ва, Лілія Гризовська, Оксана Гриндій, Ігор Несторишен, Людмила Кримчак, Ігор Журба, а також студентів спеціальності менеджмент , гр. МН -21 та “Туризм і рекреація” ТУР -20-1;21-1 факультету управління, адміністрування та туризму ХНУ Хмельницького національного університету !!

Назва робочої наради “”Публічна консультація проєкту “”Парламент для села””.

Стратегічною метою даного заходу було генерування ідей щодо перспектив розвитку сільського зеленого туризму у післявоєнний період!! Особливо цінним було те, що студенти нарівні із викладачами та членами Спілки пропонували надзвичайно актуальні пропозиції щодо розвитку туризму на теренах Подільського Краю!!

Було домовлено про створення робочої групи, яка буде розробляти інструменти та механізми щодо ефективності функціонування туристичної індустрії, а також щодо удосконалення нормативно-правової бази щодо місця та ролі сільського зеленого туризму у розвитку об’єднаних територіальних громад.