Третій екскурсійний тур «Духовна велич, краса та гордість Західного Поділля»

19 жовтня відбувся третій екскурсійний маршрут 8-го осіннього сезону «Духовна велич, краса та гордість Західного Поділля», організований вільною профспілкою працівників, первинною профспілковою організацією студентів, студентською туристичною агенцією «Подільські мандри», кафедрою міжнародних відносин та туризму, студентами спеціальностей «Туризм», «Країнознавство», «Міжнародні відносини» та «Архітектура та містобудування» Хмельницького національного університету. У програмі екскурсії відвідування підземного кришталевого царства Подільського краю, зокрема, печер «Оптимістична», «Голубі озера».

Дорогою до «Оптимістичного гроту»

Початок екскурсії по кришталевому царстві

Залишились усі, хто не має клаустрофобії

Видихніть повітря – попереду прохід «талія»

Неначе за сценарієм «Зоряних війн»

Диву даєшся, до чого матінка-природа винахідлива

Унікальний зелений зоопарк «Крайня хата» в с. Торському

Професор ХНУ Юрій Сергійович Земський реалізовує свою дитячу мрію нагодувати верблюда

Джуринський водоспад – найбільший рівнинний водоспад в Європі

Бальнеологічна релаксація природнім аквамарином Подільських мандрівників

У Чорткові туристи оглянули духовні святині та місця національно-визвольних змагань.

Народний дім, Чортківський драматичний театр Катерини Рубчакової. Долучімося до історії театрального мистецтва Західного Поділля

Вулиця Адама Міцкевича, на якій в кінці XIX століття функціонували поетичні українські клуби, де виношувались ідея об’єднання України в соборну та неділиму

Цього року виповнилося 75 років від початку депортації українців з Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Південного Підляшшя, Любачівщини, Західної Бойківщини

«Лемківська світлиця». Зустріч із нащадками переселенців

У старому середмісті величний неоготичний костел св. Станіслава у всій своїй красі

По духовних святинях міста Чорткова. Церква Святої Покрови ПЦУ

Реколекції о. Михайла. На церковному подвір`ї багато мистецьких витворів з граніту: розкрита Біблія, стації Хресної дороги, заповіді Христові, розп`яття й ін.

Українська Автокефальна Православна Церква у Чорткові

Благословення отця-настоятеля на дорогу

Катедральний собор святих апостолів Петра і Павла Української Греко-Католицької Церкви

Також екскурсанти мали змогу насолодитися краєвидами Чортківського замку, по дорозі заїхати у гості до князя Василька у Теребовлі, а по серпантину національного парку «Товтри» дорога лежала до рідного міста Хмельницький.

Професор І. Є. Журба,
завідувач кафедри міжнародних відносин та туризму