У ХНУ презентували програми стажування студентів у закладах відпочинку Болгарії

24 жовтня у Хмельницькому національному університеті директор туристичного агентства «На Канікули» Сергій Кривенький презентував студентам програми стажування у готельно-розважальних комплексах Болгарії. Він розповів студентам про умови участі у стажуванні, головними з яких є наявність закордонного біометричного паспорта та бажання працювати під час канікул. Проходити стажування можна взимку – на гірськолижних курортах, та влітку – на морських. Кожен учасник отримає сертифікат про проходження стажування за кордоном.

Сергій Кривенький ознайомив присутніх із готелями, з якими співпрацює туристичне агентство, вакансіями, умовами роботи та проживання. Кожен учасник програми стажування може обирати посаду та готельний комплекс залежно від вподобань та місця розташування.

У кінці зустрічі Сергій Кривенький вручив сертифікати студентам, які проходили міжнародне стажування у готельно-розважальних комплексах Болгарії влітку 2019 року.

Відділ зв’язків з громадськістю ХНУ