Участь делегації ХНУ у Міжнародній науковій конференції в Університеті Казимира Великого м. Бидгощ (Польща)

На базі Університету Казимира Великого (УКВ) м. Бидгощ (Польща) протягом 25-26 квітня в проходила міжнародна наукова конференція, присвячена 50-річчю заснування УКВ. Від Хмельницького національного університету в роботі конференції активну участь взяв завідувач кафедри міжнародних відносин та туризму, професор Ігор Євгенович Журба із доповіддю про місце і роль туризму у налагоджені тісних взаємозв’язків між українським та польським народами і співпраці між ХНУ та УКВ.

Університет тепло й привітно прийняв у своїх стінах учасників конференції

Вітальне слово та вручення сувеніру від Хмельницького національного університету

Сенат уважно слухає доповідь професора Журби

Вручення нагороди із рук ректора Університету Казимира Великого

Найбільш активні учасники

У рамках конференції проводилась екскурсія по палацово-парковим комплексам пруських королів.

І. Є. Журба

професор кафедри міжнародних відносин та туризму