Участь кафедри міжнародних відносин та туризму у 2018-2019 навчальних роках в програмі Еразмус + (мобільність студентів та викладачів)

У осінньо-зимовому семестрі 2019-2020 років Хмельницьким національним університетом, зокрема кафедрою міжнародних відносин та туризму, проводилось семестрове навчання по програмі Еразмус+ студентів другого курсу спеціальності туризм Університету Казимира Великого, Інституту географії та туризму Мацея Стельмахера та Олівію Черняк.

Крім навчального процесу нашими колегами разом із студентською туристичною агенцією «Подільські Мандри», було створено польську філію.

В рамках даної філії було розроблено екскурсійний маршрут по трилогії Генріка Сенкевича «Пан Володиєвський», «З вогнем та мечем»

Будні підготовки по організації екскурсійного продукту

Слідами Івана Богуна дорогою на с. Хребтіїв по меандрах Дністра

У рамках Еразмус+ (мобільність викладача) відбувся візит директора Інститут географії та туризму університету Казимира Великого (м. Бидгощ, Польща) професора Збіднєва Подгурського. Він прочитав студентам Хмельницького національного університету лекції: «Укріплені ландшафти – туристична привабливість, потенціал і використання в розвитку військово-культурного туризму»; «Природні та соціокультурні передумови розвитку туризму в Куявсько-Поморському воєводстві». Більше за посиланням http://www.khnu.km.ua/root/page.aspx?l=0&r=8&p=25930

Професор Подгурські розповів про чинники, які є основою розвитку туристичного краєзнавства, критерії визначення ресурсів польських укріплених ландшафтів; ознайомив із старовинними замками, фортецями, оборонними укріпленнями та визначними пам’ятками Куявсько-Поморського воєводства. Також він звернув увагу на користь військового туризму для туристів, місцевих громад та підприємців, що розвивають туризм.

Завідувач кафедри міжнародних відносин та туризму, проф. І.Є. Журба