Участь кафедри міжнародних відносин та туризму у програмах Еразмус+ (мобільність 2017-2019 рр.)

Три роки тісної успішної співпраці за програмою мобільності викладачів та сучасних інтерактивних освітніх технологій.

Делегація Хмельницького національного університету у складі проректора з науково-педагогічної роботи, доцента Сергія Анатолійовича Матюха та завідувача кафедри міжнародних відносин та туризму, професора Ігоря Євгеновича Журби, взяла участь у програмі Еразмус+ (мобільність викладача) протягом 2017- 2019 років. Викладачі кафедри взяли участь у трьох програмах Еразмус+ (мобільність студентів та викладачів) в Університеті Казимира Великого та двох програмах в Університеті Технологічно-Природничому (м. Бидгощ).

Круглий стіл «Сучасні технології викладання в університеті» за участю проректорів Університету Казимира Великого та фокус-групи (2017 рік)

Зустріч з керівником бюро кар’єри. Обговорення сучасних проблем та перспектив дуальної системи освіти (2018 рік)

Один із корпусів Університету Казимира Великого, у якому проходили тренінги з мобільності викладачів

Робоча нарада з відділами міжнародних зв’язків, інноваційних технологій в освіті та бюро кар’єри (2018 рік)