Участь студентів Хмельницького національного університету в Міжнародній науково-освітній олімпіаді з туризму

З 2 по 6 грудня 2020 року на базі Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» проходила Міжнародна науково-освітня олімпіада з туризму. Мета олімпіади – підвищення інтересу студентів, викладачів та інших зацікавлених осіб до теоретичних і прикладних аспектів туризму.

Хмельницький національний університет в олімпіаді представили три студентки. Серед них Корнієнко Аліна Володимирівна (гр. Тур 18-1), яка показала високі знання і гідний професіоналізм у сфері туріндустрії та посіла почесне друге місце. Струтовська Юлія Станіславівна (гр. Тур 17-1) та Яцкова Анна Олександрівна (гр. Тур 17-1) нагороджені дипломами за унікальне розроблення туру та цікаві ідеї логотипу, а також за креативну відеопрезентацію.

Вітаємо Аліну, Юлію та Анну із отриманими дипломами, бажаємо невичерпної енергії, подальших успіхів та нових перемог!

Професор І. Є. Журба,

завідувач кафедри міжнародних відносин та туризму