Участь студентів спеціальності туризм другого (магістерського) рівня вищої освіти у міжнародних воркшопах у 2020 році

У 2020 році студенти Хмельницького національного університету групи ТУРм-19-1 приймали участь у міжнародних воркшопах, зокрема: «Організація готельно-ресторанної справи та туристичного бізнесу: турецький практичний досвід на прикладі готельного комплексу CALISTA LUXURY RESORT» та «Організація надання туристичних послуг у Турецькій Республіці (на прикладі туроператора Tez Tour)».

Перший захід відбувався 11 лютого 2020 року у місті Львові на базі готелю Ріус.

Другий захід відбувся 27 лютого 2020 року в місті Хмельницькому на базі Хмельницького національного університету в межах програми «Стажування 2020»

Для реалізації принципу поєднання навчання і досліджень важливу роль відіграють вище зазначені воркшопи, як форма прикладного застосування фахових компетентностей.

Завідувач кафедри міжнародних відносин та туризму, проф. І.Є. Журба