“ВІДКРИТТЯ 12 ТУРИСТИЧНОГО СЕЗОНУ СТУДЕНТСЬКОЇ ТА “ПОДІЛЬСЬКІ МАНДРИ” ХМЕЛЬНИЦКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ 2024 “

24.04.2024р. в ХНУ відбулося святкове відкриття нового туристичного сезону.

Шановними гостями були директор ТА ” Ніка Тур Вояж ” Н. Стрельбіцька; менеджер ТА ” Поїхали разом” О. Цимбалюк, а також ректор ХНУ С. Матюх; декани: Євгеній Рудніченко і Є. Павлюк; гол.вільної профспілки працівників ХНУ І. Ірина Форкун ; зав.відділом НВР ХНУ І. Інна Горячок; шанувальники студентської ТА “Подільські Мандри; представники територіальної громади м. Хмельницького.

Метою заходу було почути думки та пропозиції представників туристичного бізнесу, а також викладачів, студентів, співробітників та небайдужих, як споживачів туристичних послуг, наскільки актуальні та доречні запропоновані екскурсійні маршрути по природним та історико – культурним об’єктам Подільського Краю.

Студентською ТА ” Подільські Мандри ” було презентовано наступні маршрути:

1. “Мандрівка по незвіданим природним та історико – культурним пам’яткам Зх. Поділля’;

2. ” Подорожуємо популярними туристичними локаціями Зх. Поділля ‘”;

3. ” Історія,культура, славетні пам’ятки Надзбруччя: від м. Городок та м. Чортків до ‘”Файного” м. Тернопіль “;

4. ” Паломництво до “Українського Єрусалиму ” ( Зарваниця);

5. ” Чарівний Львів у всі пори року ‘.

Представники ТК О. Цимбалюк та Н. Стрельбіцька активно долучились до дискусії, коментували нові маршрути здобувачів, висловлювали пропозиції для їх покращення.

Вітаємо всіх шанувальників подорожей із відкриттям нового 12 сезону. Бажаємо незабутніх емоцій, гарних вражень, нових зустрічей і відкриттів.