ВІТАЄМО БАКАЛАВРІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 241 «ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА» ТА 242 «ТУРИЗМ ТА РЕКРЕАЦІЯ» З УРОЧИСТОЮ ПОДІЄЮ У ЖИТТІ!

Викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи вітають випускників із успішним випуском та сподіваємося, що період навчання та студентської дружби залишать у Вас лише приємні спогади та незабутні враження!

Бажаємо Вам щасливої долі, добробуту, нових здобутків та творчих злетів! Досягайте найвищих вершин у житті, творіть і ризикуйте, будьте успішними, креативними особистостями! Не забувайте своїх одногрупників, друзів студентства, свою альма-матер ХНУ та викладачів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, які намагалися передавати вам разом із знаннями цінності людських відносин та мистецтво ефективного спілкування!