ВИЇЗНЕ ЗАНЯТТЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА»

26 травня 2023 року в межах співпраці зі стейкхолдерами для студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа» під керівництвом доцентки кафедри Олени ДАВИДОВОЇ було проведено виїзне заняття з дисципліни «Готельна справа» та «Інфраструктура готельно-ресторанного господарства» на базі готелю «Поділля».

Адміністратор готелю розповіла про багаторічний досвід та історію готелю, а також продемонструвала матеріально-технічну базу і додаткові послуги, що надає готель.  У практичних умовах студенти побачили та оцінили різні типи номерів, роботу персоналу. Під час виїзного заняття студенти змогли ставити будь-які запитання та отримувати вичерпні відповіді.

Щиро вдячні адміністраціі готелю «Поділля», а особисто Івану  СКРИПЦІ за теплий прийом, компетентні та грунтовні відповіді на запитання студентів!