Виїзне заняття на базі готельно-ресторанного комплексу «Вік-Жан»

В рамках співпраці зі стейкхолдерами, 26 жовтня 2022 року для студентів 1-3 курсів спеціальностей «ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА» та «ТУРИЗМ» під керівництвом доцентів кафедри Олени Давидової та Лілії Гризовської було проведено виїзне заняття з «Навчальної практики», дисциплін «Готельна справа» та «Організація готельно-ресторанних послуг» на базі готельно-ресторанного комплексу «Вік-Жан». Багаторічним практичним досвідом зі студентами поділився адміністратор Віктор Кулєша, продемонструвавши матеріально-технічну базу комплексу, особливості створення інтер’єру та додаткових послуг, а також акцентував увагу на принципах командної роботи. У практичних умовах студенти дослідили можливості розміщення туристів у номерах різних категорій, дизайнерські рішення інтер’єру номерного фонду на основі екологічних матеріалів, види ресторанного сервісу, асортимент додаткових послуг різного спрямування, сервісні концепції для туристів. Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи дякує за теплий прийом своїм стейкхолдерам за компетентні і ґрунтовні відповіді на запитання студентів, за співпрацю та можливості підвищувати професійні компетентності студентів.