Виїзне заняття на базі ГРК «Тамерлан»

14 листопада 2022 року для студентів спеціальностей 241 «Готельно-ресторанна справа» та 242 «Туризм» в розрізі дисциплін «Готельна справа» та «Ресторанна справа» було організоване виїзне заняття на базі ГРК «Тамерлан».
Під час заняття студенти ознайомилися з матеріально-технічною базою ГРК, особливостями створення інтер’єру, із стандартами обслуговування туристів, професійними компетентностями персоналу, інноваційними методами обслуговування та мали змогу відчути атмосферу гостинності.
Адміністратор ГРК «Тамерлан» також акцентував увагу на принципах командної роботи, що є невід’ємною умовою роботи успішного підприємства.
Велику частину насиченого виїзного заняття було присвячено «Q&A session», тобто можливості ставити будь-які запитання та отримувати відповідь.
Щиро вдячні адміністрації ГРК «Тамерлан» і особисто Ользі ГАРАПЕНЧУК за теплий прийом, компетентні і ґрунтовні відповіді на запитання студентів, а також багаторічну співпрацю з Хмельницьким національним університетом!