Започатковано традицію вручення студентських квитків у стінах Меджибіжзького замку!

У четвер, 10 листопада, студенти спеціальності “”Туризм” та найкращі студенти за показниками проміжної атестації факультету управління, адміністрування та туризму Хмельницького національного університету прийняли участь у краєзнавчий туристичний мандрівці “Фортеці та замки Хмельниччини””.

Під час захоплюючої екскурсії студенти досліджували героїку, архітектуру, здобутки славетних земляків, історико-культурні пам’ятки рідного краю.

Цікавою та повчальною була зустрічі із “комендантом” Меджибізької фортеці Oleg Pogoreletc . Особлива подяка Ігор Западенко за наданий майстер-клас щодо проведення театралізованої історико-публіцистичної екскурсії, а також туристичній агенції ЕКО ТУР ФОП Лопатюк О.І. за логістику та Державний історико – культурний заповідник “Межибіж” за теплий прийом.

Особливо емоційною подією було вручення студентських квитків на бастіоні фортеці, на якому більше 300 років тому назад була підписана Угода про демаркацію кордонів між Річчю Посполитою та Османською імперією!!

Даний захід зрештою підтвердив правильність обраної майбутньої професії та дав можливість вступити до лав студентської туристичної агенції “”Подільські Мандри”.

Після завершення екскурсії переможців у різних номінаціях чекали призи!!

Захід відбувся в контексті вивчення дисциплін “Туристично-екскурсійна географія країн світу” (Журба І.Є.) та “Вступ до фаху” (Несторишен І.В.)

P.S. Сподіваюсь, що кавування із завідувачем кафедри під мурами фортеці після завершення екскурсії було приємним бонусом для учасників!