Зустріч із менеджером з туризму з компанії “Еко-Тур”

25 жовтня до першого курсу студентів спеціальності «Туризм» Хмельницького національного університету завітала Леся Омельчук , яка працює менеджером з туризму у компанії ” Lopatyuk Ekotur ” . Вона розповіла про посадові обов’язки менеджера з туризму, особливості функціонування туристичних підприємств в умовах військового стану, а також про основні тенденції розвитку туристичної галузі.

Особливо цікаво студентам було дізнатись про перший досвід – роботу менеджером в туристичному агентстві. Пані Леся дала поради молодим бакалаврам, які компетенції та знання найбільш потрібні сучасному роботодавцю, а також вимоги до фахівця у сфері туризму в сучасних умовах!!

Зазначимо, компанія “ЕКО-ТУР” була визнана найкращою у своїй сфері у 2019, 2020, 2021 роках у конкурсі “Народний бренд”

Дякуємо за цікаву зустріч і бажаємо успіхів в житті та перемог у всіх сферах!