Зустріч студентів першого курсу із амбасадором, стейкхолдером кафедри туризму та готельно-ресторанної справи

Друзі, 30.09.2024 р. на кафедрі туризму та готельно – ресторанної справи ХНУ для студентів – першокурсників спеціальності 242 ” Туризм і рекреація” було проведено зустріч – диспут, за участю Аліни Корнієнко. Зазначимо, вона є амбасадором, нашою випускницею – магістром, стейкхолдером кафедри, активною учасницею ТА “Подільські Мандри “, зрештою, успішною бізнес леді. Під час зустрічі п. Аліна розкрила особливості туристичного підприємництва та сучасні вимоги ринку послуг. Виходячи із свого студентського досвіду, п. Аліна запропонувала дорожню карту Успішного студента, показала місце та роль наукових досліджень у навчальному процесі, що таке студентський побут а також міжособистісні взаємовідносини та яким має бути позааудиторне життя в університетській спільноті. Цікавим перезавантаженням під час зустрічі стає вже традиційним (по понеділках) привітання із Днем народження.

Дані зустрічі з професіоналами – практиками дають можливість з’ясувати вимоги ринку, що дозволить студентам краще сформувати свої фахові компетентності.

.

Дякуємо п. Аліна.